Atidaryti meniu

Apie mus

Šiuolaikinėje visuomenėje vis didesnė svarba yra žmogaus rūpestis, jo sveikata ir apskritai  gyvenimo kokybė. Dėl pažangos ir sveiko gyvenimo būdo propagavimo, daugiau žmonių sportuoja, reguliuoja savo mitybą, siekia ilgaamžiškumo. Blogų įpročių atmetimas, produktų kokybės analizė, viešoji ir valstybinė aplinkos ekologijos kontrolė yra nukreiptos į gyvenimo sąlygų gerinimą.

Nepaisant to, kad žmonija išmoko susidoroti su matomomis grėsmėmis ir akivaizdžia žala sveikatai, reikėtų prisiminti, kad paslėpti priešai kartais yra pavojingesni.

Pasak Pasaulio sveikatos organizacijos (PSO), miesto gyventojas praleidžia iki 70% laiko kambaryje. Ekspertai teigia, kad oras uždaroje erdvėje yra 4-6 kartus daugiau užterštas ir 8-10 kartų toksiškesnis už atmosferą.

Kenksmingi elementai, bakterijos, cheminiai junginiai, užpildantys oro erdvę, elektromagnetiniai laukai, atsirandantys dėl elektros prietaisų, kompiuterių ir buitinių prietaisų veikimo, radiacijos, triukšmo lygio, vibracijos ir daugelio kitų veiksnių daro tiesioginį poveikį asmens gerovei.

Jei jūs arba jūsų artimieji dažnai serga, jaučiasi pavargę, jaučia galvos skausmus, jaučiamas nerimas ar depresija, blogai miegate – tai gali reikšti, kad esate pažeidęs ekologinę jūsų namų sritį.

Pagyvenę žmonės ir vaikai yra ypač pažeidžiami dėl paslėpto neigiamų veiksnių poveikio.

Mūsų centro specialistai padės išspręsti pirmiau aprašytas problemas. Atlikę ekologinius tyrimus, galėsime nustatyti visus nukrypimus nuo standatrinių normų.

Remiantis tyrimų rezultatais, jums bus pateiktos rekomendacijos, kaip pašalinti esamą problemą.

Profesinis mokymas darbuotojų, naudojama mūsų įranga ir technologija, leidžia visiškai panaikinti arba gerokai sumažinti riziką jūsų sveikatai ir ramybei.

Jausdami, kad mes darome svarbią užduotį ir misiją, nešdami žmonėms gėrį ir laimę, padeda išsaugoti vaikus, pagerinti ir  pagyvinti mūsų tėvų gyvenimą, suteikia mums pasitikėjimo mūsų darbo reikalingumu.

Prašome kreiptis į mūsų specialistus, kurie išsamiai pakonsultuos ir atsakys į visus  jus dominančius  klausimus.

© 2021 ecoprotest.lt · Kopijuoti be leidimo draudžiama

Russia