Atidaryti meniu

BIOLIFE CLEANING

Kalbant apie ekologiją įsivaizduojame aplinkinės gamtos, atmosferos oro, vandens upėse ir ežeruose švarą. Ne visiems žinoma, jog patalpos, kuriose gyvename, dirbame ir praleidžiame didžiąją savo gyvenimo dalį, taip pat turi savo ekologiją.
Ekologinis būstas – tai saugūs namai, kur nėra ekologinių parametrų ir normų pažeidimų. Absoliuti švara – tai ne tik sutvarkytas ir išplautas butas ar biuras, bet pirmiausia – aplinka, kur nėra pavojingų ar žalingų sveikatai teršiančiųjų faktorių, kuriems priskiriami:
– mikrobiologiniai,
– cheminiai,
– fiziniai,
– radiaciniai.

Paskutiniu metu valymo paslaugų rinkoje vis populiarėja taip vadinamas „ekologinis valymas“, kurio pagrindas – ekologinių medžiagų ir valymo priemonių naudojimas. Iš tikrųjų, tai tik iliuzija arba veiksminga marketingo kampanija. Aišku, toks valymo būdas geresnis tuo, jog atsisakoma kenksmingų toksiškų cheminių elementų. Tuo tarpu jis negali užtikrinti visapusišką biologinės ir cheminės švaros.

Mikrobiologiniai užterštumai, patogeninės bakterijos ir virusai, pelėsio sporos, toksiniai cheminiai junginiai, padidintas dulkių kiekis, elektromagnetinė spinduliuotė ir kiti pažeidimai niekur nedingsta. Jų šalinimui ir kenksmingo poveikio slopinimui būtina taikyti mokslines metodikas ir inovatyvius sprendimus.

 

Pavyzdžiui, padidintas dulkių mikrodalelių kiekis kambario ore nepašalinamas jokiais dulkių siurbliais, tuo tarpu patalpos prisotinimas neigiamais aerojonais sutvarko problemą akimirksniu.
Patogeninės bakterijos ir virusai nenuplaunami jokiomis ekologinėmis priemonėmis, pavojingų cheminių junginių negalima atsikratyti vėdinimo pagalba, o trumpalaikis buto apdorojimas ozono dujų mišiniu pilnai dezinfekuoja orą ir sterilizuoja visus paviršius ir medžiagas.
Juodąjį pelėsį nuo sienos galima nuplauti, bet neatsikračius jo atsiradimo priežasties, pelėsis sugrįš. Be to, pelėsio sporas, kurios yra patalpos ore, galima sunaikinti tik ozonavimo pagalba.
Pasaulio Sveikatos Apsaugos Organizacijos duomenimis ekologinis užterštumas gyvenamose patalpose kasmet tampa 10 milijonų žmonių mirties priežastimi.
Ekologinių sprendimų centras „EcoProTest“ kartu su Aplinkos ir ekologijos asociacija siūlo Jums unikalią Bio-Ekologinio valymo metodiką. Mokslinių ekologinių technologijų taikymas leis pasiūlyti Jūsų klientams sekančias paslaugas:
1. bet kokios kilmės ir stiprumo kvapų naikinimą;
2. alergenų naikinimą;
3. dulkių kiekio mažinimą;
4. pelėsio padarinių naikinimą ir jo priežasčių šalinimą;
5. visapusišką dezinfekciją nuo virusų, bakterijų ir pelėsio sporų;
6. pavojingų cheminių junginių patalpos ore likvidavimą;
7. paviršių, daiktų ir medžiagų sterilizavimą;
8. geriamojo ir vandentiekio vandens valymą;
9. ventiliacijos sistemų diagnostiką ir remontą;
10. vabzdžių ir graužikų naikinimą;
11. patalpos ekologinės ekspertizės vykdymą*.
*Laboratoriniai tyrimai dėl žalingų faktorių patalpoje:
a) mikrobioliginis tyrimas dėl pelėsio, virusų, bakterijų ir dulkių;
b) cheminės oro sudėties tyrimas;
c) fizinių pažeidimų tyrimai (triukšmo lygis, elektromagnetinė spinduliuotė, jonizacijos lygis, apšvietimas ir kt.)
d) mikroklimato parametrų tyrimas


Gerbiami Kolegos!
Bendradarbiavimas su mūsų ekologiniu centru leis Jums vieniems pirmųjų pasiūlyti klientams unikalų valymo kompleksą, užtikrinantį Jūsų kompanijos aukštus ekologinius standartus. Rėmimasis mokslinėmis technologijomis užtikrins įmonės prestižą ir padidins užsakymų kiekį.


Jeigu Jūs susidomėjote mūsų pasiūlymu, kviečiame sudaryti sutartį, kur pasižadame:
1) suteikti visas būtinąsias darbo priemones ir medžiagas;
2) nemokamai apmokyti personalą;
3) suteikti visas technologijas ir metodikas;
4) paruošti informacinę ir reklaminę bazę;
5) pasitelkus savo resursus organizuoti paslaugos reklamos ir populiarizavimo kampaniją.

BioLife Cleaning

© 2021 ecoprotest.lt · Kopijuoti be leidimo draudžiama

Russia