Atidaryti meniu

Pelėsio naikinimas

Ozonavimas- kova su įvairiomis pelėsio formomis

Grybai – viena iš labiausiai paplitusių ir įvairesnių gyvųjų organizmų rūšių žemėje. Yra daugiau nei 1500000 rūšių grybų, kurie gyvena visose biologinėse nišose. Daugelis rūšių grybų yra naudojami kaip maistas, žaliavos vaistams ir kaip reagentai, kurie skaldo kenksmingas organines medžiagas. Bet ne visi grybai yra naudingi. Viena iš žmonių pavojingų rūšių yra pelėsių grybai.

Labai dažnai pelėsiai atsiranda patalpose, kuriose yra blogas vėdinimas. Jis gali gyventi beveik ant bet kokių paviršių. Mediena, betonas, plytos, plastikai, galiausiai praranda savo geras savybes, pablogėja kelis kartus greičiau nei numatomas laikas. Užkrėstos medinės konstrukcijos gali prarasti gebėjimą per keletą metų, nes medyje gyvenantis grybas sukelia fermentą, kuris sugriauna celiuliozę, struktūros pagrindą medienai.

Blogiausia, kad laikui bėgant pelėsiai ne tik nusėda ant medžiagos paviršiaus, bet ir prasiskverbia viduje. Geriausi grybelių siūlai, apie 1 mikrono storio, panašūs į čiuptuvus, apgaubia pastato struktūrą ir prasiskverbia giliau ir giliau. Jei sienos yra užkrėstos pelėsio grybeliu iš vidaus, tai jau labai sunku kovoti su juo. Grybų gyvenimo produktai turi chemiškai aktyvių mineralinių ir organinių rūgščių.

Jie prasiskverbia į statybinių medžiagų paviršių mažiausiais kapiliarais ir palaipsniui juos sunaikina. Daugelį žmonių dėl nežinjimo rūpi tik estetinė pusė. Juodos arba pilkos spalvos dėmės atrodo kaip nešvarumai, o nemalonus kvapas rodo, kad patalpos nebuvo ilgą laiką vėdinamos. Labai daugelis net neįtaria, kad kvapo priežastys yra gyvybiškai svarbi mikroorganizmų veikla – pelėsinis grybas, ty jų išskiriami lakieji junginiai.

Medicina įrodė, kad įkvėpus oro, kuriame yra tokių medžiagų, pelėsių grybų sporos yra kenksmingos sveikatai. Reguliariai patenka į plaučius. Grybų sporos sukelia alergines ligas – rinitą ir bronchinę astmą. Labiausiai pavojingi yra Aspergillus genties mikroorganizmai, plaučių aspergiliozės sukeliantys veiksniai, dažnai sukelianti mirtį.

Dėl pelėsinių grybų ir lakiųjų organinių junginių išskiriamos sporos gali būti blogos sveikatos, galvos svaigimas ir apsinuodijimas. Formų poveikį labiausiai jaučia žmonės su susilpnėjusiu imunitetu, alergiški žmonės, vaikai ir pagyvenę žmonės. Labiausiai nemalonus dalykas yra tai, kad daugelis ligų, kurias sukelia pelėsių grybų sporos, yra prastai suprantamos, todėl gydytojams sunku diagnozuoti ir negali skirti veiksmingo gydymo.


Mūsų kompanija siūlo modernią, moksliškai pagrįstą technologiją kovai su šia problema. Mūsų darbe naudojamos unikalios natūralaus oksidatoriaus – ozono savybės, kurios užpildo patalpą dujomis ir prasiskverbia į visas sunkiai pasiekiamas vietas. Turėdamas didelį oksidacijos gebėjimą, jis sunaikina pelėsių ir grybų sporas, todėl jiems neišlieka galimybės išgyventi.
Mūsų naudojamas metodas yra visiškai ekologiškas ir saugus, nes keletą minučių po vėdinimo ozonas susiskaido į anglies dioksidą ir vandenį, nepaliekant šalutinių jungčių ir elementų.
Kadangi ozonavimo procedūra yra atliekama neesant žmonių, o ozono koncentracija per trumpą laiką pasiekia leistinas koncentracijas, mes garantuojame mūsų metodų saugumą ir efektyvumą.

© 2021 ecoprotest.lt · Kopijuoti be leidimo draudžiama

Russia