Atidaryti meniu

Priešalerginė ozonacija

 

Alerginė reakcija – pats jautriausias užterštos aplinkos indikatorius. Jeigu pavasarį Jus nustojo džiuginti žydintys augalai, pradėjo dirgint mylima kaimynų katė, o namų ruošos darbai provokuoja stiprų kosulį ir čiaudulį – būtina pasirūpinti savo sveikata.

Alergija labai dažnai atsiranda nepriklausomai nuo gyvenamos vietos, lyties ir žmonių amžiaus. Atsiradus mažiausiems simptomams, reikėtų pasitikrinti, koks būtent dirgiklis sukelia alerginę reakciją ir pagalvoti apie būdą, kuris orą Jūsų namuose išvalys ir padarys jį hipoalerginiu.

Būtina pažymėti, kad bent kokiose patalpose gali būti kelios skirtingos rūšys, kurios kiekviena atskirai, arba visos kartu, sukelia stiprią imuninės sistemos reakciją.  Nuolatiniais tokiais dirgikliais būna:

  • Visokiausio pobūdžio buitinės dulkės;

  • Gyvūnų kailis ir pleiskanos, paukščių plunksnos;
  • Namų dulkių erkutės.

Turint alergiją ir atliekant ligų profilaktiką žmonėms, linkusiems alerginės reakcijos atsiradimui, labai svarbu palaikyti švarią ir gaivią atmosferą. Būtent tam ir yra skirta patalpų apdirbimo ozonu procedūra – ozonavimas.

Ozono oksidavimo dėka, jis oksiduoja daugumą organinių sudedamųjų dalių, panaikina 2,5-6 kartus daugiau bakterijų, negu UF spinduliai ir veikia 600-3000 kartus efektyviau, nei chloras. Aukštas ozono cheminis aktyvumas yra dėl oksidavimo funkcijų. Esant dideliam ozono kiekiui, jis sąveikauja ir sunaikina bakterijų, grybelių, virusų ląsteles; oksiduoja aukštas molekulines medžiagas, biologiškai nesunaikinamas medžiagas, toksinus, aromatinius ir hidrociklinius darinius; pašalina nemalonius kvapus ir sumažina kancerogeninių darinių koncentraciją darbo zonos ore.

Po apdirbimo ozonu, Jūsų patalpos bus visiškai išvalytos nuo visų kenksmingų faktorių, kurie sukelia alerginę reakciją. Ši procedūra yra visiškai ekologiška.

© 2021 ecoprotest.lt · Kopijuoti be leidimo draudžiama

Russia