Atidaryti meniu

Batų kvapo pašalinimas

Batai – mūsų nuolatinis gyvenimo palydovas. Tiek namie, tiek darbe, tiek atostogaujant – mylima pora visada yra su mumis. Daugelis visą dieną vaikšto su batais, o tai, žinoma, negali paveikti batų išorės ir vidaus išvaizdos, tačiau niekas neatšaukė nemalonaus batų kvapo.

PAŠALINTI BATUOSE PRAKAITO KVAPĄ GALIMA

Tai galima padaryti dezinfekuojant batus. Tačiau brangių batų skalbimas gali būti problematiškas, vargu ar tai pavyks padaryti neprarandant kokybės. Po vandens procedūrų batus galima bus tiesiog mesti į šiukšliadėžę.

Apdorojant batus kvepalais ar gaivikliais, kurie tik užgožia nemalonų batų kvapą. Įvairios cheminės medžiagos tik gadina avalynę. Tačiau yra puikus būdas atsikratyti nemalonaus kvapo, bakterijų, grybelių ir taip prailginti jų tarnavimo laiką. Tai valymas gamtinėmis dujomis – ozonu.

Šios paprastos ir veiksmingos procedūros bruožas yra toks. Ozonas veikia kaip stiprus oksidatorius – jis radikaliai veikia mikroorganizmus ir virusus. Šių kenksmingų ląstelių sunaikinimo mechanizmas pagrįstas bakterijų membranos sunaikinimu. Ozonas reaguoja su fosfolipidais ir baltymais, kurie sudaro membranos pagrindą, sudarydami trapius, nestabilius, lengvai ardomus junginius – peroksidus (sudėtines medžiagas, kuriose deguonies atomai yra sujungti vienas su kitu). Jie, savo ruožtu, veikiami ozonu, įpurškto į batus, pradeda skilti, dėl to pažeidžiamas kenksmingų mikroorganizmų apvalkalo vientisumas. Per šias „spragas“ unikalios dujos prasiskverbia į bakterijos ląstelę ir oksiduoja citoplazmą – jos vidinę aplinką, dėl kurios ląstelė miršta. Todėl ozono prietaisai yra pranašesni už batų džiovintuvą, turintį UV spinduliuotę.

OZONAS, PADEDA EFEKTYVIAI PAŠALINTI KVAPĄ IŠ BATŲ.

Šio valymo metodo unikalumas yra tas, kad jis vyksta per dujas, greitai įsiskverbdamas į sunkiai prieinamas batų vietas. Tuo pačiu metu ozonas nelieka batų audiniuose, nesukuria papildomų kvapų, yra visiškai saugus žmonėms, nes yra naudojamas mažoje koncentracijoje ir išlaiko batus nepriekaištingus.

Kodėl ozonas efektyviai padeda pašalinti nemalonų kvapą iš batų:

  • ozonas akimirksniu žudo bakterija
  • ozonas pučiamas į visas vidines ertmes, kurių ultravioletiniai spinduliai gali nepasiekti
  • ozonas valo batus nuo prakaito, oksiduojančių medžiagų kvapo
  • ozonas žudo net pelėsį iš batų

OZONAS APDOROJA BATUS NUO GRYBELIO

Neabejotinas pliusas yra tai, kad gydymas ozonu yra paprastas ir greitas, jam nereikia jokių papildomų prietaisų ultravioletinių lempų pavidalu, nereikia atlikti nuobodžių procedūrų, norint pilti į batus visų rūšių abejotinus miltelius, kad pašalintumėte kvapą.

© 2021 ecoprotest.lt · Kopijuoti be leidimo draudžiama

Russia