Atidaryti meniu

Kvapo šalinimas po gaisro

Degėsių kvapo šalinimas po gaisro

Dūmų ir degėsio kvapas yra vienas  iš patvariausių ir nemaloniausių kvapų. Po gaisro žmonės ne iš karto pradeda galvoti apie dūmų kvapo pašalinimą patalpose, tačiau laikui bėgant ši problema iškyla, o šiuo atveju alternatyvos ozonui nėra.

Reikėtų suprasti, kad degėsio kvapas rodo, kad po gaisro ore liko kancerogeninių medžiagų, kurios labai neigiamai veikia kambaryje esančių žmonių sveikatą.

Naudoti ozono valymą  šalinant degėsio ir dūmų kvapą galima tiek prieš pradedant remonto darbus, tiek ir po to (norint patogiai gyventi ar dirbti patalpose). Apdorojimas koncentruotu ozonu padės pašalinti kvapą po gaisro ar dūmų iš jūsų baldų, kilimų, drabužių ir kt. Šiuo atveju paslauga gali būti atliekama tiek „vietoje“, tiek  pas mus (atsivežus reikiamus daiktus).

 

Patalpų dezodoravimo po gaisro ozonu trukmė yra gana ilga – nuo 16 valandų iki kelių dienų (8–12 valandų ciklais). Tačiau mūsų patirtis leidžia mums garantuoti, kad mūsų naudojama įranga ir sukurti bei išbandyti metodai labai veiksmingai pašalins jūsų patalpas nuo nemalonaus kvapo po gaisro ar dūmų.

© 2020 ecoprotest.lt · Kopijuoti be leidimo draudžiama

Russia