Atidaryti meniu

Kvapų šalinimas viešbučiuose, moteliuose, nakvynės namuose

Ozonavimas, dezinfekcija, oro valymas viešbučiuose, moteliuose, hosteliuose, bendrabučiuose, nakvynių namuose.

Negalite išduoti viešbučio, hostelio ar nakvynės namų kambario dėl nemalonaus kvapo, kurį paliko ankstesni gyventojai? Ar jūsų kambaryje jaučiamas drėgmės, pelėsio, chemijos, degėsių, senų baldų, pasenusių drabužių ar augintinių kvapas? Ar jūsų kaimynas yra stiprus rūkalius? Anksčiau ar vėliau cigarečių dūmų kvapas stipriai įsigeria į baldus, kilimus, tapetus ir amžiams taps neatsiejama jūsų buto „puokštės“ dalimi. Šiais atvejais gaivikliai ir oro valytuvai jums nepadės!

Ozonacija yra veiksmingas būdas pašalinti bet kokios kilmės kvapą!

Tik ozonavimas gali veiksmingiausiai pašaliti bet kokios kilmės nemalonų kvapą. Naudodami naujausias oro valymo ozonu technologijas efektyviai pašalinsime bet kokį nemalonų kvapą, taip pat visiškai dezinfekuosime kambarį. Skirtingai nuo dezodorantų, – ozonavimas nemaskuoja nemalonaus kvapo, bet visiškai sunaikina jį molekuliniu lygmeniu. Net jei tai yra: stipriai įsigėręs cigarečių, dūmų, žmogaus prakaito kvapas, drėgmės ar tualeto kvapas, degėsio, gyvūno ar lavono kvapas bei kvapas po remonto – ozonas gali sunaikinti bet ką!

Viešbučio savininkai ar studentas, gyvenantis bendrabutyje, ozonavimo paslauga yra prieinama visiems, nepaisant pajamų. O kas norės taupyti klientų (svečių) patogumui ir sveikatai ?! Ozonacija ne tik išgelbės jus nuo nemalonaus kvapo, bet ir kruopščiai dezinfekuos visą jūsų patalpą! Dėl savo skvarbių ir oksiduojančių savybių ozonas patenka į visas neprieinamas vietas! Užpildęs visus įtrūkimus ir mikroįtrūkimus, dujų ozonas neigiamai veikia virusus, bakterijas, alergenus, grybelių sporas, vabzdžius ir net graužikus.

Ozoninimas yra ekologiškas ir efektyvus dezinfekavimo būdas!

Kambario dezinfekcijai nenaudojame chemikalų ir antiseptikų. Kambarys apdorojamas ozonu. Ozoną iš apdoroto kambario oro sukuria specialus įtaisas – ozono generatorius. Po apdorojimo ozonu jūsų kambario oras tampa švarus ir gaivus, jam būdingas perkūnijos kvapas (kaip po lietaus)! Tai yra natūralios gamtos rezultatas, tiksliau, ozono, darbo rezultatas!

Palyginus su kitomis dezinfekavimo priemonėmis, pavyzdžiui: ultravioletinės lempos ar  cheminiai junginiai, kurių sudėtyje yra chloro, ozonas rodo daug didesnį oro ir paviršių dezinfekavimo efektyvumą – iki 99,99%!

Galite išbandyti patys, pašalinti nemalonų kvapą kambaryje. Šiandien yra gausus gaiviklių ir oro valiklių bei kitų kvapiųjų medžiagų pasirinkimas. Tačiau jų naudojimas, kaip taisyklė, bus tik trumpalaikis, o jūsų pinigai bus tiesiog išleisti veltui.

Ozonuodami naudojame galingus pramoninius ozonatorius, kurių metu žmonės ir gyvūnai negali būti patalpoje! Po ozonavimo ir vėdinimo kambario oras taps absoliučiai švarus, nekenksmingas ir naudingas žmonėms, gyvūnams ir naminiams augalams. Ozonacija nepalieka jokių pėdsakų, dėmių ar kvapo ir tuo pačiu nepalieka šansų virusui ir bakterijoms bei kitiems mikrobams išgyventi. Jei norite, kad jūsų įstaigos klientai jaustųsi saugiai, patogiai ir jaukiai, susisiekite su mumis – mes jus išgelbėsime nuo pavojingų virusų, bakterijų, alergenų, pelėsių ir bet kokio nemalonaus kvapo!

© 2020 ecoprotest.lt · Kopijuoti be leidimo draudžiama

Russia