Atidaryti meniu

Lavono Puvimo Kvapo Šalinimas

Pašalinti kvapus kambaryje yra labai sunki užduotis, ypač kai tai susiję su labai sudėtingais kvapais, tokiais kaip lavono puvimo.

Pagrindinis sunkumas, kuris iškyla šiuo atveju, yra ne tiek pats kvapo pašalinimas, kiek atsikratyti jo šaltinio. Galų gale, lavono puvimo kvapas įsigeria ne tik į baldus ir namų dekoravimą, bet ir sienas, grindis, lubas.

Šis kvapas tikrai kelia pavojų žmonių, gyvenančių tokioje patalpoje, sveikatai, nes lavono kvapas yra dujų  (vandenilio sulfido, amoniako, merkaptanų) mišinys, išsiskiriantis puvimo metu.

Atsižvelgiant į mirties priežastį ir lavono buvimo sąlygas, jis gali prasidėti labai greitai. Įprastam žmogui lavono kvapas sukelia  nemalonius pojūčius ir visą gyvenimą prisimenamas kaip „mirties kvapas“.

Atsitikus tokiai situacijai neužteks tiesiog vėdinti kambario, būtina bent jau dezinfekuoti.

Nepriklausomos sanitarinių gydytojų asociacijos (NASA) duomenimis, jei kūnas bute buvo daugiau nei tris dienas, būtina pašalinti kvapo šaltinį ir visiškai dezinfekuoti butą.

Būtina neutralizuoti šio kvapo šaltinį ir atlikti dezinfekavimą, kad ateityje būtų saugu būti šiame kambaryje.

Kaip atsikratyti lavono kvapo?

Iki šiol pasaulyje svarbiausia priemonė profesionalams, kurių darbas yra susijęs su sunkių kvapų pašalinimu (nusikaltimų vietų, patalpų po gaisrų tvarkymas, potvynis ir kt.), Yra gamtinės dujos – ozonas, galintis pašalinti sunkiausius kvapus. Cheminiai dezodorantai tik užmaskuoja kvapus ir nepašalina mikroskopinių patogenų, kurių neįmanoma pašalinti paprastu valymu.

Tarptautinė ozono asociacija teigia, kad kvapų šalinimas ir oro valymas yra tos sritys, kuriose ozonavimas rekomenduojamas kaip veiksmingiausia ir saugiausia priemonė.

Mūsų įmonė nuolatos tiria šiuolaikinių tyrimų rezultatus ir diegia savo praktikoje sukurtus metodus efektyviam nemalonių kvapų pašalinimui.

Mes turime moderniausias profesionalias priemones ir ozoną sukuriančią įrangą, leidžiančią išspręsti bet kokio sudėtingumo problemas.

Mūsų įmonė teikia paslaugas, padedančias pašalinti lavonų puvimo kvapą bet kokiose patalpose ir automobiliuose.

Mes teikiame visas paslaugas su garantija.

Be to, dezinfekavimo priemonės, su kuriomis šiandien dirbame, yra vienos geriausių pasaulyje saugos ir veiksmingumo prasme.

© 2021 ecoprotest.lt · Kopijuoti be leidimo draudžiama

Russia