Atidaryti meniu

Prakaito kvapo šalinimas

Šiais laikais vis dažniau stengiamės prižiūrėti savo kūną ir sveikatą, populiarėja  sporto ir treniruoklių salių, taip pat  įvairių pirčių ir baseinų lankymas.

Intensyvios treniruotės, aukšta temperatūra ir drėgmė išprovokuoja  gausų prakaitavimą, o prakaito kvapas laikui bėgant įsiskverbia į kilimus, apdailos medžiagas, treniruoklius, užuolaidas ir t.t. Vėdinimas ir kondicionavimas kurį laiką gaivina orą, tačiau vis tiek negalite atsikratyti nemalonaus kvapo.

Norėdami atsikratyti prakaito kvapo patalpose, siūlome pasitvirtinusią ozono technologiją.

Apdorojimas koncentruotu ozonu  treniruokliuose, sporto salėse, šokių salėse, saunose, pirtyse ir t.t., leidžia per kelias valandas pilnai atsikratyti nemalonaus kvapo, taip pat labai efektyviai dezinfekuoti kambarį (nuo virusų ir bakterijų) bei  sunaikinti galimus pelėsio ir grybelio židinius.

Ozono generatoriaus gaminamas ozonas užpildo visą kambarį, prasiskverbia į audinius, odą, medieną ir kitas medžiagas, dekoravimo plokštes ir kt. ir intensyviai oksidacijos būdu suardo visus organinius molekulinius junginius – nemalonaus kvapo šaltinius.

Praėjus 40-50 minučių po patalpos apdorojimo, patalpa gali būti naudojama ir joje  išlieka tik gaivus „kalnų“ kvapas.

© 2021 ecoprotest.lt · Kopijuoti be leidimo draudžiama

Russia