Atidaryti meniu

Rūkymo kvapo šalinimas

Pastaruoju metu metimas rūkyti visuomenėje tampa vis populiaresnis. Tačiau daugumoje vietų, kuriuose buvo reguliariai rūkoma, išlieka nemalonus kvapas. Parduoti ar išsinuomoti tokį būstą nėra lengva užduotis, o jame įsikūrus, nerūkančiam žmogui tai tampa nepakenčiama. Tabako dūmai linkę prasiskverbti į daiktus, baldus, drabužius, sienas ir ilgą laiką būti juose, skleisdami nepakenčiamą aromatą. Tradiciniai metodai šiuo atveju neduoda jokio rezultato. Vėdinimas, perdažymas, šlapias valymas, maskavimas kvepalais, kaip taisyklė, nepadeda.

 

Mūsų įmonė siūlo unikalią paslaugą – kambarių valymą ozonu nuo kvapų.
Aktyvus deguonis – ozonas, pasižymi aukšta oksidacija ir sąveikaudama su aromatiniu šerdimi, kuris skleidžia nemalonų kvapą, jį pilnai išnaikina.

Ozoną gamina generatoriai, kurie užpildydami kambarį, prasiskverbia į visas neprieinamas vietas, pilnai sunaikina nemalonių kvapų šaltinį.

Mūsų technologija yra visiškai saugi ir ekologiška aplinkai, nes ozonas susidaro iš aplinkinio oro ir  po vėdinimo, be pėdsakų, greitai ištirpsta, nepalikdamas jokių pašalinių junginių ir cheminių elementų.

© 2020 ecoprotest.lt · Kopijuoti be leidimo draudžiama

Russia