Atidaryti meniu

Transporto ozonavimas

Maloni,komfortabili išvyka-geros nuotaikos visai dienai
Yra keletas faktorių,kurie formuoja keleiviams įspūdį apie kelionę privačiu automobiliu arba visuomeniniu transportu,o vienas iš svarbiausių yra kvapai.
Ozonavimas yra labiausiai efektyvus būdas pašalinti nuolatinius tabako dūmų,kelio dulkių,išmetamųjų dujų,benzino garų kvapus transporto priemonės salone.


Transporto priemonių ozonavimo ypatumai
Mokslininkai išsiaiškino:eksplotuojant automobilį per metus susikaupia keliolika milijonų įvairių mikroorganizmų  ir dulkių erkučių.Patogeninės virusų,bakterijų rūšys ir t.t. gali sukelti stiprias alergines reakcijas,odos susirgimus ir apsinuodijimus maistu.Todėl kokybiškas automobilio salono išvalymas yra ne įvaizdis ,o rūpestis vairuotojo ir keleivių sveikata.
Daug metų ozonuodami patalpas ir automobilius mes taikome inovacines technologijas oro išvalymui,kurios leidžia pašalinti nemalonius kvapus,sunaikinti visas žinomas bakterijas,virusus,sukeliančias įvairias ligas.

Automobilių ozonavimas lyginant su kitomis valymo metodikomis turi eilę privalumų:

  1. Efektyvi dezinfekcija.Tai vienintelis būdas greitai ir kokybiškai išvalyti orą ir visus paviršius automobilio salone.Nemalonūs kvapai ne maskuojami ,o nematomai panaikinami,kadangi pašalinamos jų atsiradimo priežastys.
  2. Kondicianuojamo oro išvalymas.Kondicijonuojant  orą mažinamas deguonies kiekis ,o toksinų junginių ir mikroorganizmų kiekis didėja.Ozonas neutralizuoja
    nuodingas daleles ,ko pasekoje skyla į mums reikalingą deguonį.
  3. Panaikinimas nuolatinių,pastovių kvapų.
  4. Ozonas lengvai pasiekia sunkiai prieinamas vietas,kuriose kaupiasi purvas,pelėsis,grybelis provokuojantys ir sukeliantys nemalonius kvapus.Tuo pačiu nieko nereikia išmontuoti,išnešti iš automobilio.
  5. Ekonomiškumas.Pakanka vieną kartą ozonuoti automobilio saloną ir Jūsų klientai ilgą laiką kvėpuos švariu,šviežiu oru,džiaugsis kiekviena kelione.
  6. Operatyvumas.Kompleksinei dezinfekcijai pakanka 10-15 min.
  7. Saugumas.Ozonas pagaminamas iš deguonies o jo skilimo produktai yra naudingi žmogui.Ši technologija nėra alergiška.

Mes atliekame lengvųjų automobilių,autobusų,mikroautobusų salonų ozonavimą.Atliekame sunkvežimių,refrežeratorių ozonavimą,glaudžiai
bendradarbiaujame su Taksi įmonėmis.

Mūsų įmonės konsultantai kvalifikuotai atsakys į kylančius klausimus ir detaliai

Papasakos apie valymo procese naudojamas technologijas.

 

© 2021 ecoprotest.lt · Kopijuoti be leidimo draudžiama

Russia